Deepcool Liquid Cooler | SPARTACUS 360 | Black | Intel, AMD
- TootjadDeepcool
- Mudel: R-SPT360-BKDSMP-G-1
- Saadavus: 3
-
208€
Deepcool Liquid Cooler | SPARTACUS 360 | Black | Intel, AMD
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 450.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross weight | 2.57 kg |
| Gross width (mm) | 140.00 mm |
| Net weight | 2.07 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 274 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | Deepcool |
| Producer product family | Liquid Cooler |
| Producer product name | SPARTACUS 360 |
| Protsessori kaubamärgi nimi | Intel, AMD |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| Toote värv | Black |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |







